ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 19:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Kaç Tane Blok Olduğu Sayalım :]]
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2007 Pzt 23:04:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Alex kafan mı güzel ya

Mübarek kandil gecesi, tövbe tövbe...

al bendende o kadar rest

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2007 Pzt 23:05:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Alex kafan mı güzel ya

Mübarek kandil gecesi, tövbe tövbe...

biri alex i kandırdı galiba kaç tane blok olduğunu bul sana şunu şunu hediye edicez falan diye bunu gaza getirdiler sanırım.mübarek kandil gecesi kırmısı noktaları koymakla uğraşacağına bi kaç rekat namaz kılsaydın daha hayırlı bir iş yapmış olurdundeli olduğunu biliyordum ama valla bu kadarını da tahmin etmemiştim.eyyy Allah ım yaa sen akıl dağıtırken bu alex nereye saklanmış acaba

xxxAIexandroxxx

xxxAIexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2007 Pzt 23:14:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ooomygirlll :
deli olduğunu biliyordum ama valla bu kadarını da tahmin etmemiştim.eyyy Allah ım yaa sen akıl dağıtırken bu alex nereye saklanmış acaba

Omygirl halen beni tanıyamamışsın, ben kafama koyduğum bişiyi yaparım neye mal olursa olsun...Hadi ben saklanmışım, sen aldığın akılla bile çözemedin bu soruyu :) Hem daha mantıklı bi sayma yöntemin varsa gel söyle beleşe üstüme konuşma

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2007 Pzt 23:20:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xxxAIexandroxxx :

ooomygirlll :
deli olduğunu biliyordum ama valla bu kadarını da tahmin etmemiştim.eyyy Allah ım yaa sen akıl dağıtırken bu alex nereye saklanmış acaba

Omygirl halen beni tanıyamamışsın, ben kafama koyduğum bişiyi yaparım neye mal olursa olsun...Hadi ben saklanmışım, sen aldığın akılla bile çözemedin bu soruyu :) Hem daha mantıklı bi sayma yöntemin varsa gel söyle beleşe üstüme konuşma

valla bende sendeki gibi bir azim olsa ;resmi bilmem kaç milyon kere büyüttürür blokları bu şekilde rahat rahat sayar hatta onla da yetinmes kaç daire var?blokların çatılarında kaç tane kiremit var? hepsine teker teker bakar sonra da oturur herkesten kocaman bir AFFERİM beklerdim

xxxAIexandroxxx

xxxAIexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2007 Sal 00:26:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sayarken kafana kiremit düşsün emi

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2007 Çar 21:20:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
alex, azminin ve pratikliğinin bu derece yüksek seviyede olmasından dolayı seni kutluyorum. dilerim bu azmini başarılarla süslemeye devam edersin.
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir